•  p. Anna Dubiel - pedagog szkolny

Środa: 8.00 - 12.00

Czwartek: 12.30 - 18.00

Piątek: 8.00 - 13.30

Istnieje możliwość umówienia się na konsultacje w godzinach popołudniowych (poza godzinami pracy) po wcześniejszym uzgodnieniu tego z pedagogiem (telefonicznie, mailowo lub osobiście).

Kontakt mailowy z pedagogiem szkolnym:

* p. Anna Dubiel: ADubiel@eduwarszawa.pl, anna.dubiel@sp234.waw.pl

Oferta dla dzieci i rodziców

* Indywidualne konsultacje dydaktyczne i wychowawcze dla dzieci i rodziców.
          * Działania na rzecz organizacji pomocy finansowej dla uczniów potrzebujących (stypendia szkolne, wyprawki, dofinansowanie do obiadów itp.).
          * Podejmowanie działań profilaktyczno-wychowawczych wynikających z programu wychowawczego szkoły w stosunku do uczniów, z udziałem rodziców i nauczycieli (organizacja szkoleń/zebrań dla rodziców, nauczycieli, uczniów; prowadzenie zajęć profilaktycznych w klasach na wybrane tematy; prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych indywidualnych lub grupowych z uczniami).
          * Organizacja pomocy psychologiczno - pedagogicznej dla uczniów w szkole i poza nią.