Spotkanie informacyjne w SP234

W dniu 15 lutego 2024 r. od godz. 16.00 do 18.00  zapraszamy na spotkanie informacyjne dla rodziców oraz zajęcia dla dzieci.

„Dni otwarte” w wolskich podstawówkach. Przyjdź, zobacz i zapisz swoje dziecko do wybranej, publicznej szkoły podstawowej na Woli

Szanowni Państwo,

zbliża się rekrutacja na rok szkolny 2024/2025. Przed Wami trudna decyzja, gdzie zapisać dziecko do szkoły. Wychodząc naprzeciw tym dylematom w dniach 5 lutego do 9 lutego 2024 r. zapraszamy do wolskich szkół podstawowych na tzw. dni otwarte.

Ważne jest dla nas, abyście Państwo przed dokonaniem wyboru mogli zrobić to świadomie i mieli jak najpełniejszą wiedzę o tych elementach, które są istotne dla Rodziców i dzieci planujących wybór szkoły tak naprawdę na kilka lat. Dlatego w czasie "dni otwartych" będzie można poznać szkołę, porozmawiać z dyrektorem, nauczycielami oraz specjalistami np. z pedagogiem specjalnym, psychologiem, logopedą – słowem poczuć klimat placówki.

Na spotkanie zapraszamy z dzieckiem - obejrzy sale dydaktyczne, pracownie przedmiotowe, stołówkę, salę gimnastyczną, boisko szkolne, szatnię.

Szkoły planują dwa rodzaje spotkań: indywidulane (do uzgodnienia z placówką) oraz otwarte, według
        harmonogramu w załączeniu.

Przez pięć dni wolskie, publiczne szkoły podstawowe, czekają na Was!

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność!

Spotkania w  Szkole Podstawowej nr 234 im. Juliana Tuwima

Poniedziałek, 05.02 Wtorek, 06.02 Środa, 07.02 Czwartek, 08.02 Piątek, 09.02 Terminy dodatkowych spotkań

13.00-15:30

godz.17.00