• Dyrektor szkoły: Hanna Krupa

        Zastępca dyrektora: Monika Fiuk

        Kierownik świetlicy: Iwona Król

        Kierownik administracji: Ewa Królikowska

         

        Nauczyciel Nauczany przedmiot Wychowawca klasy
        Andrzejuk Paweł wychowanie fizyczne, basen  
        Barańska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna Ia
        Bartołd-Pieniążek Ewa język niemiecki  
        Bińczyk Edyta edukacja wczesnoszkolna IIIb
        Cukrowska Katarzyna matematyka VIIb
        Datta-Skrodzka Agnieszka język angielski  
        Droliński Bartosz wychowanie fizyczne VIs
        Dubiel Anna pedagog, doradztwo zawodowe  
        Fiuk Monika informatyka  
        Fodrowska Ewelina terapia pedagogiczna  
        Gierak Katarzyna historia VIb
        Granat Mirosława przyroda, biologia, matematyka VIa
        Grzelak Hanna wychowawca świetlicy  
        Iglesias-Perez Agnieszka język hiszpański  
        Ignaciuk Magdalena język polski VIIc
        Kasałka Ilona religia  
        Kwiecień Katarzyna język polski IVa
        Laskowska Aleksandra pedagog  
        Lenkowska Lucyna bibliotekarz  
        Lewandowska Beata wychowawca świetlicy  
        Matuszewska-Szelągowska Dorota edukacja wczesnoszkolna 0a
        Mazowiecka Anna edukacja wczesnoszkolna IIa
        Miazga-Pieczek Barbara logopeda  
        Mlącka Sylwia edukacja wczesnoszkolna 0b
        Napora Lilla edukacja wczesnoszkolna IIb
        Nowakowska Katarzyna psycholog  
        Ostrowski Mateusz historia, wiedza o społeczeństwie, szachy VIIs
        Pastwik Michalina edukacja wczesnoszkolna 0b
        ks. Paszkowski Albert religia  
        Pawlak Magda wychowanie fizyczne VIc
        Piłat Sabina język angielski  
        Ptaszyńska Anna matematyka  
        Pulińska Agnieszka język angielski  
        Putrzyńska-Wysmyk Anna edukacja wczesnoszkolna Ib
        Rajewski Piotr język angielski VIIIb/s
        Roloff Krystyna plastyka  
        Ropiak Karolina nauczyciel wspomagający  
        Rosłaniec-Denkiewicz Katarzyna geografia, wychowanie do życia w rodzinie  
        Skopek Natalia nauczyciel wspomagający  
        Socha Patrycja język polski, etyka VIIIa
        Sowa Wojciech wychowanie fizyczne, basen Vs
        Staruch Marta edukacja wczesnoszkolna IIIa
        Strycharczuk Andrzej fizyka  
        ks. Sudy Łukasz religia  
        Urban Anastazja informatyka, technika Va
        Wilczak Jacek nauczyciel wspomagający  
        Woźniak Bartosz muzyka VIIa
        Zaczek Magdalena nauczyciel wspomagający  
        Zatorska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna 0a
        Zawadzka Katarzyna edukacja wczesnoszkolna 0b
        Zielińska Beata biologia, chemia IVb
        Zięcina Joanna wychowawca świetlicy