• Dyrektor szkoły: Hanna Krupa

        Zastępca dyrektora: Monika Fiuk

        Kierownik świetlicy: Iwona Król

        Kierownik administracji: Ewa Królikowska

         

        Nauczyciel Nauczany przedmiot Wychowawca klasy
        Andrzejuk Paweł wychowanie fizyczne, basen  
        Barańska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna

        IIa

        Bińczyk Edyta wychowawca świetlicy  
        Chmielowiec Teresa edukacja wczesnoszkolna 0c
        Cukrowska Katarzyna matematyka VIIIb
        Dańczyszyn Aleksandra język polski, etyka VIIa
        Droliński Bartosz wychowanie fizyczne VIId/s
        Dubiel Anna pedagog, doradztwo zawodowe  
        Fiuk Monika informatyka  
        Fodrowska Ewelina terapia pedagogiczna  
        Gierak Katarzyna historia, edukacja dla bezpieczeństwa VIIb
        Grabiak Katarzyna psycholog  
        Granat Mirosława przyroda, biologia, matematyka  
        Grzelak Hanna wychowawca świetlicy  
        Iglesias-Perez Agnieszka język hiszpański  
        Kantor Patrycja język angielski  
        Kasałka Ilona religia  
        Komorniczak Agnieszka język polski, etyka  
        Kwiecień Katarzyna język polski Va
        Lenkowska Lucyna bibliotekarz  
        Lewandowska Beata wychowawca świetlicy  
        Matuszewska-Szelągowska Dorota edukacja wczesnoszkolna 0a
        Mazowiecka Anna edukacja wczesnoszkolna IIIa
        Miazga-Pieczek Barbara logopeda  
        Mlącka Sylwia edukacja wczesnoszkolna Ib
        Napora Lilla edukacja wczesnoszkolna IIIb
        Nowakowska Grabiak psycholog  
        Ostrowski Mateusz historia, wiedza o społeczeństwie, szachy VIIIs
        Pastwik Michalina wychowawca świetlicy  
        Pawlak Magda wychowanie fizyczne VIIc
        Ptaszyńska Anna matematyka  
        Pulińska Agnieszka język angielski  
        Putrzyńska-Wysmyk Anna edukacja wczesnoszkolna IIb
        Rajewski Piotr język angielski IVa
        Roloff Krystyna plastyka  
        Ropiak Karolina nauczyciel wspomagający  
        Rosek - Toruńska Joannaj edukacja wczesnoszkolna 0b
        Rosłaniec-Denkiewicz Katarzyna geografia, wychowanie do życia w rodzinie  
        Sękowska Katarzyna język niemiecka  
        Skopek Natalia nauczyciel wspomagający  
        Socha Patrycja język polski VIIIc
        Sowa Wojciech wychowanie fizyczne, basen VIs
        Staruch Marta edukacja wczesnoszkolna Ia
        Strycharczuk Andrzej fizyka  
        ks. Sudy Łukasz religia  
        Tur Marlena wychowawca świetlicy  
        Urban Anastazja informatyka, technika VIa
        Wilczak Jacek nauczyciel wspomagający  
        Woźniak Bartosz muzyka VIIIa
        Zaczek Magdalena nauczyciel wspomagający IVb
        Zatorska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna 0c
        Zawadzka Katarzyna edukacja wczesnoszkolna 0b
        Zielińska Beata biologia, chemia Vb
        Zięcina Joanna wychowawca świetlicy