•

Od września 2017 r. w naszej szkole jest autorska klasa 7 mechatroniczna - Robote@m.

Strona www klas mechatronicznych

Zapraszamy do klasy 7 mechatronicznej (autorskiej) na rok szkolny 2021/2022

W okresie zawieszenia pracy szkoły, zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną na adres e-mailowy szkoły: sekretariat@sp234.waw.pl (formularz poniżej). Dotyczy to uczniów naszej szkoły i chętnych z innych szkół.

Poniżej znajduje się link do formularza, który pozwoli nam w szybki sposób zorientować się ilu uczniów z obecnych naszych klas 6 jest zainteresowanych nauką w klasie 7 mechatronicznej.

Do 30 kwietnia 2021 r. złóż podanie w sekretariacie szkoły o przyjęcie do klasy autorskiej.

Daty, które warto zapamiętać :)

6 maja - spotkanie organizacyjne z kandydatami o godz 17:00 (online).
          20 maja - badanie predyspozycji.

Czekamy na Ciebie!

Formularz deklaracji