• Sprzątanie świata

19.09.2021

17 września odbyła się tegoroczna edycja akcji Sprzątanie świata pod hasłem "myślę, więc nie śmiecę". Uczniowie klas 6-8 posprzątali teren wzdłuż ulic Esperanto, Pawiej, Okopowej, Anielewicza oraz teren placu szkolnego.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji!

Dbajmy o naszą planetę - razem jesteśmy w stanie dokonać wielkich rzeczy!

Tekst: p. M. Granat

• Przygotowania do Europejskiego Dnia Języków

19.09.2021

W drugiej połowie września 2021 roku w naszej szkole, na lekcjach języków trwały przygotowania do obchodów Dnia Języków przypadającego na dzień 26 września.

Uczniowie wykonywali plakaty zachęcające do nauki języków, rozmawialiśmy o metodach uczenia się oraz omawialiśmy istotne zasady, które pozwolą nam szybciej i efektywniej nauczyć się innego języka.

Na zdjęciach można podziwiać naszych uczniów zaangażowanych w pracę nad plakatami.

Tekst: p. A. Pulińska

• Poniedziałek 20.09.2021